Od malička jsem měl slabost pro tvorbu a dokumentaci. Již v dětství jsme společně se sourozenci zaznamenávali události kolem nás. Pamatujete na starou kameru na VHS kazety? Byla naším kouzelným nástrojem, který nás neustále inspiroval k vytváření nových věcí. Touha zaznamenat něco zajímavého a sdílet to s ostatními se ve mně zakořenila již tehdy.
Po absolvování studia fotografie a multimédií v Liberci jsem se ponořil do světa fotografování. Už osm let se věnuji tomu, co miluji, a nelze předvídat, že bych s tím chtěl někdy přestat. Mé srdce zaplňuje každý nový projekt, do kterého se zapojuji, a každé focení mi přináší ohromnou radost. Díky svému jedinečnému pohledu na svět dokážu zachytit každý moment tak, jak ho vidím já.
Každá spolupráce, kterou jsem mohl zažít, mi přináší radost. Ať už šlo o jednotlivce, kolegy v oboru či modely, nebo větší subjekty jako Technická univerzita v Liberci, Popeyes nebo Parliamo, vždy jsem si vážil příležitosti pracovat s tak inspirativními lidmi a institucemi.
Ale nejen fotografování mě zajímá. Kromě videa se také aktivně věnuji sledování novinek ve světě technologií, navštěvuji kulturní události a neodolám dobrému jídlu. Člověk se musí inspirovat z různých zdrojů, že ano?
Určitě se podívejte na mé fotografie, abyste si udělali obrázek o tom, co Vám mohu nabídnout! Projekty, na nichž jsem pracoval, najdete na mém Bēhance a další fotografie na mém Instagramu
Máte-li zájem vytvořit něco skvělého, kontaktujte mne zde.
Back to Top